تولید راهکار بومی ضبط و مدیریت تصاویر دوربین های مداربسته : «نرم ‌افزار ضبط و مدیریت تصاویر دوربین‌های نظارتی، حفاظتی و امنیتی، آنالوگ و تحت شبکه امن­ پایش»، تنها سامانه مدیریت و ضبط سامانه نظارت تصویری دارای تاییدیه فنی از شورای عالی انفورماتیک (به شماره شناسایی ۲۰۵۰۶۵) و گواهی ثبت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (به شماره ثبت ۱۱۲۳/۱۰) است. همچنین این نرم‌افزار به تایید فنی اتحادیه الکترونیک و تایید امنیتی آزمایشگاه امنیت الکترونیک و پدافند جهاددانشگاهی صنعتی شریف، سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان پدافند غیرعامل رسیده است.

سامانه فرجا ، سامانه هوشمند اتوماسیون پارکینگ است. این سیستم مجموعه‌ای از نرم‌افزار / سخت افزار، مبتنی بر تشخیص پلاک، چهره، اثر انگشت و کارت می باشد.ثبت اطلاعات ورود و خروج ، تعرفه‌های گوناگون، امکان تعریف ظرفیت پارکینگ و جانمایی اتوماتیک محل پارک خودرو، نمایش مبلغ هزینه پارکینگ، نمایش تابلوی تعداد ظرفیت خالی پارکینگ، قابلیت تعریف و رؤیت همزمان چندین ورودی و خروجی ، امکان اتصال به پرینترهای حرارتی جهت صدور فیش، امکان ثبت مشتریان دائمی و صدور کارتهای اعتباری و اعمال تخفیف ، امکان ثبت اطلاعات خودرو و قابلیت جستجو، امکان ارتباط با سیستم حضور و غیاب جهت گزارش کارکرد صندوق بر اساس شیفت هر اپراتور جهت تسویه مالی ، گزارشات متعدد و بسیاری قابلیت های دیگر.

سامانه فرجا


امن پایش راهکار جامع نظارت تصویری ایرانی است. این نرم افزار تمام دوربین های مداربسته تحت شبکه، آنالوگ و حتی SDI و CVI را پشتیبانی می‌کند. ضبط، مدیریت و انتقال تصاویر،  برقراری امنیت در سامانه نظارت تصویری و همچنین آنالیزهای تصویری ازجمله فنس مجازی و منطقه ممنوعه از دیگر کارکردهای این راهکار است. امکان یکپارچه سازی این راهکار با BMS و همچنین تولید این نرم افزار در کشور موجب شده تا تمامی خواسته های مشتریان به آسانی در آن قابل انجام باشد. امن پایش اولین نرم افزار نظارت تصویری استاندارد در جهان است. یکی از توانمندی‌های منحصر به فرد این نرم افزار، کاهش ۱۰۰ برابری پنهای باند انتقال تصویر و کاهش ۱۰ برابری فضای مورد نیاز جهت ذخیره سازی است.


سیمنا، سامانه جامع و یکپارچه مدیریت X-ray است که توانایی دریافت تصاویر از دستگاه ها و مدیریت متمرکز آن را مقدور می سازد. زیرسامانه های بازرسی و نظارت، آنالیز، گزارشات و بهبود پهنای باند از بخش های اصلی این سامانه به شمار می‌رود.

سیمنارخ پایش ، راهکار پیشرفته تشخیص چهره است که با دیتابیس کامل خود به شما کمک می کند از آن به عنوان راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، حضور و غیاب، حلقه پیشرفته نظارتی و بسیاری کارکردهای دیگر استفاده کنید. 

رخ پایش

 


طراح حفاظت

طراح حفاظت ، اولین مرکز طراحی مهندسی سامانه های امنیت و حفاظت الکترونیک در کشور است.  این مرکز با در اختیار داشتن اولین آزمایشگاه کیفی تجهیزات حفاظت و امنیت الکترونیک، آماده ارایه خدمات طراحی و نظارت بر اجرای پروژه های جامع امنیت و حفاظت الکترونیک  است.


امداد حفاظت

امداد حفاظت ، اولین مرکز تخصصی ارایه خدمات تلفنی و حضوری متمرکز سامانه های نظارت تصویری، هشدار نفوذ، هوشمند سازی ساختمان (BMS)، سامانه های امنیتی و اعلام و اطفای حریق در ایران است. با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۱۱۵۹ می‌توانید از خدمات متنوع این مرکز بهره‌مند شوید. این موسسه هم به مشتریان نهایی خدمات ارایه می نماید و هم همکاران محترم.


هزاربین

 اولین نرم افزار بازتولید زنده ویدیو برای مقاصد نظارت تصویری در جهان است. بوسیله هزار بین، بدون افزایش پهنای باند، هزاران نفر می توانند تصاویر زنده دوربین های مداربسته را مشاهده نمایند.


ONVIF یا (فروم واسط تصویری بر اساس شبکه باز) یک استاندارد باز است که به دوربین مدار بسته و دیگر دستگاه های شبکه IP امکان می دهد تا از طریق یک استاندارد پلت فرم باز یکپارچه، کنترل و مدیریت شوند.
هدف از ایجاد این استاندارد ، رسیدن به قابلیت کار کردن بین دوربین های IP و دیگر دستگاه های شبکه است صرف نظر از اینکه چه سازنده ویا تولید کننده آنها را تولید کرده باشد. اساس کار Onvif ، استاندارد نمودن کاربر و واسط شبکه بین دستگاه های شبکه ویدئویی است که یک چارچوب ارتباطی را بر اساس IETF و استانداردهای خدمات وب مربوطه از جمله ملزومات پیکربندی IP و امنیتی تعریف می کند.
مزایای Onvif
مزیت اصلی استاندارد Onvif، آزادی عمل برای انتخاب سخت افزار از هر سازنده است که با این استاندارد کار می کند. با این استاندارد، دیگر کاربر به یک راه حل و تکنولوژی اختصاصی و منحصر به فرد وابسته نیست. پلت فرم Onvif اکثر مزایایی که دوربین هایIP ارائه می دهند را با خود به همراه دارد و همانطور که دستگاه های Onvif گسترش یافته و به عنوان یک جریان اصلی شناخته شدند ، تامین کنندگان نرم افزارها، وقت کم تری را صرف ادغام برنامه های راه اندازی اختصاصی می کنند و درمقابل قابلیت های جدید را توسعه می دهند.
معایب Onvif
Onvif استاندارد جدیدی است که علاوه بر مزایای خود دارای معایبی نیز می باشد. دو فاکتور مهم در انتخاب دستگاه هایی که با استاندارد Onvif کار می کنند وجود دارد:
کیفیت و بهره وری اجرای پروتکل Onvif
رعایت کردن قوانینی در طراحی نرم افزار برای ارتباط دهی هرچه بهتر میان دستگاه ها با پروتکل Onvif
ممکن است هنگامی که از نرم افزار استفاده می کنید برخی از ویژگی ها و ارتقاسازی های دوربین IP موجود نباشد. برای استفاده بهینه از این ویژگی ها ممکن است نیاز باشد تا از نرم افزار اختصاصی خود سازندگان استفاده نمایید یا نرم افزاری را انتخاب کنید که این ارتقا سازی را پشتیبانی می کند.
ارتقا سازی انتقالی
ارتقا سازی در یک سیستم بر پایه Onvif می تواند در مراحل مختلف انجام شود. دوربین های آنالوگ می توانند با سیستم های نظارت تصویری Onvif با استفاده از یک رمزگشای مطابق با Onvif ادغام شوند ، یا اینکه شما می توانید دوربین های آنالوگ را با دوربین های مطابق با Onvif که خروجی های آنالوگ دارند جابه جا نمائید، سپس در مرحله بعد می توانید دی وی آر را با یک NVR جابه جا نمائید. اضافه کردن یک دوربین Onvif به مثابه اضافه کردن یک کامپیوتر جدید محسوب می شود ، تنها نیاز دارید که آن را به یک پورت LAN وصل نمایید.


جهت دانلود نرم افزار ابتدا باید ثبت نام کنید


تماس با ما

ما درحال حاضر آنلاین نیستم.لطفا سوال خود را در کادر پایین بنویسید و برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat