مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) و اتوماسیون صنعتی

مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) مخفف Building Management System است که در علم نوین به زبان ساده، سیستم مدیریت هوشمند ساختمان معنا شده است. حال این مدیریت می تواند برای یک سازه بزرگ مانند برج یا فرودگاه طراحی شده باشد و یا برای منزل مسکونی یا ویلا. همگان معتقداند اداره ی امور یک ساختمان نیازمند مدیریتی بهینه است که باید در هر یک از قسمتها به نحو احسن انجام شود، تا بتواند بازدهی خوبی داشته باشد که مسلماً این بازدهی در بهینه سازی مصرف انرژی موثر خواهد بود. این مدیریت سبب میشود شما علاوه بر داشتن امکانات رفاهی و آسایشی، بتوانید ساختمان خود رابا نوعی حفاظت ویژه و ایمنی تقویت شده تحت کنترل و نظارت خود قراردهید. یعنی به زبان ساده تر، علاوه بر مدیریت انرژی مصرفی خود، هزینه های جاری زندگیتان را بسیار کاهش می دهید. در عصر جدید سیستمهای الکترونیکی جدیدی به بازار عرضه شده اند که توانایی اداره ی امور را به صورت کاملاً دقیق و هوشمند به مشتریان میدهند که به آنها سیستم الکترونیکی هوشمند می گویند و کارشان صرفا مدیریت است.

سیستم های مدیریت هوشمندی که توسط این موسسه طراحی می گردند، بر اساس واسط هایی طراحی می گردند که اخترای ثبت شده هیات علمی همین موسسه بوده، به همین دلیل نه تنها از هزینه بسیار پایین تری نسبت به نمونه های مشابه خارحی مانند Siemens, Johnson Control , Honeywell برخوردارند،قابلیت های کنترلی بسیار بیشتری ایجاد می کنند و به واسطه این توانایی ها، تمامی نیاز های مشتری قابلیت ارضا می یابد.

معرفی قابلیت های سیستم مدیریت ساختمان : موسسه رشد قلم چی (BMS)

این سیستم قابلیت نظارت، ثبت و کنترل موارد زیر را دارا می باشد :

 • generators , UPS
 • آسانسور ها
 • سیستم تهویه هوای مطبوع
 • اگزوز فن ها
 • سیستم اعلام حریق
 • سیستم اطفاء حریق
 • کنترل روشنایی واحد ها
 • کنترل درب های خروج اضطراری
 • کنترل آسانسور ها
 • کنترل سیستم های کنترل تردد
 • کنترل سرویس های بهداشتی

این سیستم قابلیت مدیریت به صورت on-line و از راه دور را (بصورت تحت شبکه )دارا می باشد.

همچنین این سیستم قابلیت هرگونه انجام اتوماسیون صنعتی را دارا نیز می باشد و در صنعت نیز کاربردهای فراوانی دارد
.

اتوماسیون هوشمند تخصصی اتاقهای سوییچ، سرور و مراکز دادهProfessional Data Center Automation Solutions

موسسه خدمات مدیریت و فن آوری رشد قلم چی، ارایه کننده راهکارهای منحصر به فرد اتوماسیون مرکز داده ها، اتاقهای سوییچ و سرور می باشد. این سیستم های اتوماسیون با استفاده از بخشی از اختراعات این موسسه و همچنین تجهیزات تولید شده توسط بهترین برندهای اتوماسیون دنیا تجهیز شده، با نرم افزارهای تخصصی تحت شبکه اتوماسیون این موسسه به بهترین شیوه ممکن، امنیت و قابلیت اطمینان مرکز داده های شما را تضمین می کنند.

از آنجا که این موسسه مولف استانداردهای ملی امنیت الکترونیک ایران، به سفارش سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد، تمامی سیستم های اتوماسیون ارایه شده این موسسه، دارای بالاترین رده استانداردهای امنیتی روز دنیا و همچنین استانداردهای ملی ایران می باشند.

جهت آشنایی بیشتر می توانید کاتالوگ سیستم های اتوماسیون مرکزداده ها، مراکز سوییچ و سرور این موسسه را دانلود نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.

تماس با ما

ما درحال حاضر آنلاین نیستم.لطفا سوال خود را در کادر پایین بنویسید و برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat