مخابرات ایران در آستانۀ تولد اپراتور ملی VSaaS:نشست مدیران ارشد مخابرات با موضوع عرضه اولیه و عمومی سرویس نظارت تصویری

  • صفحه اصلی
  • اخبار موسسه
  • مخابرات ایران در آستانۀ تولد اپراتور ملی VSaaS:نشست مدیران ارشد مخابرات با موضوع عرضه اولیه و عمومی سرویس نظارت تصویری

شرکت مخابرات ایران با مشارکت موسسه دانش بنیان خدمات مدیریت و فناوری و رشد قلم‌چی سرویس VSaaS ملی را برای استفاده عموم متقاضیان در سطح کشور بر روی پلتفرم بومی با استانداردهای روز دنیا راه‌اندازی می‌کند . صبح امروز در نشست مدیران ارشد مخابرات ایران، شیوۀ ارائه خدمات و ساختار عملیاتی عرضه اولیه سرویس نظارت تصویری (VSaaS) در کشور بررسی گردید.

به گزارش مجلۀ تخصصی امنیت الکترونیک، در نشست مدیران ارشد مخابرات ایران که ظهر امروز با حضور دکتر باقری، مدیرکل بررسی‌های اقتصادی و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران، دکتر حسین پور، رئیس ادارۀ توسعه کسب و‌کار شرکت مخابرات ایران، دکتر متقی، معاون تجاری مخابرات استان تهران، دکتر محمد قلم‌چی، مدیرعامل موسسه خدمات مدیریت و فناوری رشد قلم‌چی و دکتر عباس عباسی، مشاور ارشد طرح برگزار شد، ضمن تاکید برارائه هرچه سریع‌تر خدمات نظارت تصویری متمرکز در قالب سرویس که در جهان به VSaaS (Video Surveillance as a service) شناخته می شود، در خصوص ساختار تجاری این طرح نیز بحث و گفتگو شد.  با عنایت به اینکه این سرویس در حال حاضر بر روی دامنه http://iVSaaS.ir در دسترس عموم قرار گرفته است، در ادامه نشست تدابیر لازم برای عرضه اولیه این سرویس نیز اتخاذ شد.

این پلتفرم که ماحصل بیش از 15 سال تداوم توسعه نرم‌افزاری و تعاملات مناسب با مشتریان است با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی در تحلیل تصاویر، .قابلیت مدیریت از روی تلفن همراه، کامپیوتر، تلویزیون هوشمند و هرگونه بستر استاندارد دیگر را دارد. درپلتفرم یاد شده داشبورد مدیریت فارسی جهت بازبینی و تحلیل مخاطرات به همراه تقویم شمسی و زبان فارسی پیش بینی شده است که می تواند مدیریت سطوح مختلف دسترسی به صورت امن مبتنی بر نظر مشتری را فراهم سازد.

شایان ذکر است پلتفرم این راهکار بومی و دانش‌بنیان مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی توسعه یافته و طبق آزمونهای آزمایشگاه آتن کنترل کیفیت مستمر می‌گردد و در حال حاضر آماده ارائه سرویس به مشتریان در سطح کشور است.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

نوشتن یک پیام

کلمه کلیدی خود را وارد کنید